تبلیغات
ایدز - اچ آی وی - مطالب اردیبهشت 1394
نویسندگان

تکنیکی جدید به محققان کمک می‌کند تا مخفیگاه‌های ویروس HIV در بدن را شناسایی کنند،‌ تکنیکی که عملکردی مشابه تعقیب تبهکاران در تاریکی و با کمک دوربین‌های حرارتی دارد.

ایدز


ادامه مطلب

[ چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394 ] [ 11:23 ق.ظ ] [ مدیر مجله ]

رئیس مرکز مدیریت مبارزه با بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: رفتارهای پرخطر جنسی عامل حدود 36.8 درصد از موارد جدید آلودگی به ویروس اچ آی وی (HIV) در کشور طی سال گذشته بود.

ایدز


ادامه مطلب

[ شنبه 26 اردیبهشت 1394 ] [ 01:33 ب.ظ ] [ مدیر مجله ]

مدیر کل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش پیشگیری از ایدز در ۱۲ استان کشور به ۲۴ هزار دانش‌آموز با بودجه سازمان ملل متحد انجام شد.

ایدز


ادامه مطلب

[ شنبه 26 اردیبهشت 1394 ] [ 01:32 ب.ظ ] [ مدیر مجله ]
نظرات

پژوهشگران دانشگاه کُرنل برآورد کرده‌اند که با هر مورد پیشگیری از ایدز تا 338 هزار و 400 دلار می‌توان در هزینه‌های درمانی صرفه‌جویی کرد.

سرطان


ادامه مطلب

[ شنبه 19 اردیبهشت 1394 ] [ 12:41 ب.ظ ] [ مدیر مجله ]
نظرات

شعار اساسی مان بیشتر روی پرهیز از برقراری رابطه پرخطر خارج از چارچوب خانواده، وفاداری به همسر و تک همسری است. به دلیل مشترک بودن استفاده این وسیله در بحث بارداری و نیز عدم انتقال ایدز، نمی توان آمار دقیق گرفت. اینکه از وزارت بهداشت مدام درباره ایدز سوال می شود، از وزارتخانه هایی مثل آموزش و پرورش یا علوم سوال نمی شود. باید پرسید واقعا ایدز اولویت چندم آموزش و پرورش است؟

ایدز


ادامه مطلب

[ شنبه 19 اردیبهشت 1394 ] [ 12:39 ب.ظ ] [ مدیر مجله ]
نظرات
بیماری ایدز علامت ندارد و مسوولان وزارت بهداشت می گویند، بیش از ٦٠ هزار نفر در کشور وجود دارند که از بیماری خود بی اطلاع هستند، بنابراین افراد دارای رفتارهای پرخطر جنسی و معتادان، دو گروهی هستند که حتما باید آزمایش ایدز بدهند.
ایدز

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 ] [ 07:54 ق.ظ ] [ مدیر مجله ]
نظرات
درباره وبلاگ

سایت های مفید
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :