تبلیغات
ایدز - اچ آی وی - مطالب خرداد 1394
نویسندگان

نتایج یک آزمایش نشان داد داروی «والاسیکلوویر» که برای درمان تبخال استفاده می‌شود می‌تواند در کاهش سطح ویروس HIV موثر باشد.

ایدز

به نقل از ایسنا ،‌ پزشکان با بیان اینکه داروی والاسیکلوویر می‌تواند در کاهش سطح ویروس HIV، عامل بیماری ایدز موثر باشد، تاکید کردند: ایندارو برای کاهش سطح ویروس ایدز در بدن افرادی که به بیماری تبخال دستگاه تناسلی نیز مبتلا نیستند، تاثیرگذار است.


ادامه مطلب

[ دوشنبه 11 خرداد 1394 ] [ 09:52 ق.ظ ] [ مدیر مجله ]

در بخش مشاوره انجمن احیا خدمات مشاوره توسط کارشناسان ارشد روانشناسی و مددکاران اجتماعی برای مبتلایان به HIV انجام می‌شود.آنان که ناخواسته و از راه ارتباط زناشویی به ویروس HIV مبتلا شده‌اند،به جای گوشه‌گیری و فرار از جامعه در جلسات آموزشی انجمن شرکت می‌کنند و مصمم هستند تا ثابت کنند که آن‌ها نیز مانند بیماران دیگر حق حیات دارند. خسرو منصوریان موسس و عضو هیات امنای دو NGO یا سازمان مردم نهاد به نام‌های احیا ارزش‌ها و انجمن حمایت از کودکان و نوجوانان توان یاب است. این دو سازمان را وی و همسرش در سال 1377 تاسیس کرده‌اند.

ایدز


ادامه مطلب

[ دوشنبه 11 خرداد 1394 ] [ 09:50 ق.ظ ] [ مدیر مجله ]

دکتر آرش منصوریان ، متخصص بیمار‌ی‌های دهان فک و صورت و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران طی یادداشتی در سایت دندانه نوشت : ویروس‌های مختلف به سلول‌ها و بافت‌های مختلفی از بدن حمله می‌کنند، ولی ویروس ایدز یا HIV به سیستم ایمنی حمله می‌کند.

ایدز


ادامه مطلب

[ دوشنبه 4 خرداد 1394 ] [ 11:40 ق.ظ ] [ مدیر مجله ]
درباره وبلاگ

سایت های مفید
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :